/Files/images/52.jpg

/Files/images/olivci.jpg

Учнівське самоврядування навчального закладу представляє шкільна учнівська рада, яку обирають загальношкільні збори з представників 6-11 класів на початку навчального року. Рада складається з комітетів, що виконують наступні функції:
  • організація чергування по школі
  • випуск загальношкільної газети
  • співпраця з педколективом з метою покращення якості та рівня навчання та відвідування школярів
  • просвітницька робота
  • культурно-масова та спортивно-масова робота
  • організація дозвілля
  • допомога молодшим школярам
  • залучення учнів до роботи гуртків, участі у різноманітних конкурсах і змаганнях
Учнівське самоврядування реалізується через молодіжну організацію "Молода просвіта", яка складається з просвітянських загонів 5-11 класів. Кожен просвітянський загін працює по певному напрямку просвітницько-пошукової роботи, веде просвітянський куток та літопис добрих справ.

2016-2017 н.р.

/Files/images/images.png /Files/images/images.png

Однією з традицій учнівського самоврядування у просвітянських загонах є ведення літописів, щоденників добрих справ. У цьому навчальному році ми започаткували електронні щоденники. Ви маєте змогу переглядати їх за адресами, що вказані нище.

9 клас: wym-1493417265221

/Files/images/DSC04060.JPG /Files/images/DSCF3017.JPG

Літописець: Подвірний Олег

6 клас:

/Files/images/DSC04130.JPG /Files/images/DSC04248.JPG

Літописець: Швагуляк Дмитро


Презентація проекту «Україна моя вишивана».

Вічна пісня барв і кольорів, неповторна музика натхнення,
Шепіт трав і шелест яворів, і дзвінкі турботи сьогодення
Хрестиком покладено в рядки, поспліталось, блиснуло веселкою.
Ніжність материнської руки пісні звук весільної веселої,
Дух народу в колір заплете. Проросте і піснею, і цвітом.
І над світом, гляньте, як над світом українська вишивка цвіте!
17 березня у Дідилівському НВК відбулася презентація проекту, присвяченого одному із видів українського мистецтва – українській вишивці, який підготували учні 9-11 класів з педагогом-організатором Бобуш Русланою Володимирівною.

/Files/images/DSC04207.JPG /Files/images/20170317_134315.jpg

Школярі зібрали матеріал про традиції, обряди українського народу, пов’язані з вишивкою, особливості орнаментів різних регіонів України, підготували виставку вишиванок та презентацію.
/Files/images/20170317_134750.jpg /Files/images/20170317_140830.jpg
Під час заходу дівчата продемонстрували український одяг, вишиванки, виготовлені руками українських майстринь. Звучали вірші та пісні про Україну та українців, яких об’єднує любов до рідної землі, її талановитого народу, мистецтва.

/Files/images/20170317_135251.jpg /Files/images/20170317_134459.jpg


Склад шкільної учнівської ради.

/Files/images/20160914_113658.jpg

1. Стахів Софія (10 кл) - голова шкільної учнівської ради
2. Максимець Яна (9 кл) - заступник голови учнівської ради
3. Лишак Мар'яна (11 кл) - голова ради старост
4. Когут Галина (10 кл) - заступник голови ради старост
5. Борачок Олеся (9 кл) - літописець
6. Петрів Мар'яна (8 кла) - голова комітету з питань просвітництва та інформації
7. Швагуляк Дмитро (6 кл) - член комітету з питань просвітництва та інформації
8. Максимець Святослав (6 кл) - член комітету з питань просвітництва та інформації
9. Гриців Ганна (10 кл) - голова комітету з питань захисту прав дитини
10. Тимчишин Софія (11 кл) - голова комітету з питань духовності
11. Пелішок Назар (9 кл) - голова комітету з питань культури та відпочинку
12. Гриньків Василь (11 кл) - голова комітету з питань спорту і туризму
13. Гриньків Сергій (7 кл) - голова комітету з питань трудового виховання та праці
14. Дьорка Марія (8 кл) - голова комітету з питань екологї та захисту довкілля
15. Саля Христина (7 кл) голова комітету з питань роботи з молодшими школярами

Напрямки роботи просвітянських загонів
КласНазва загону Напрямок роботи
5"Одна родина" "Мій родовід"
6"Джерело" "Скарби рідного краю"
7"Берегиня" "Живе слово"
8"Мальви" "Козацькому роду нема переводу"
9"Кобза" "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине"
10"Родинне багаття" "Вивчай та знай свій рідний край"
11"Краяни" "Пізнай свій край"

Редколегія шкільної газети
  1. Антонишин Наталія - 11 клас
  2. Когут Галина - 10 клас
  3. Подвірний Олег - 9 клас
  4. Дьорка Марія - 8 клас
  5. Максимець Ольга - 7 клас

2015-2016 н.р.


Панорама творчих проектів «Герої наших днів» до Дня Збройних Сил України

4 грудня відбулась відкрита виховна година для учнів 8-11 класів "Герої наших днів". Учні підготували та продемонстрували творчі проекти - презентації про сучасні Збройні Сили України (Гриньків В., Подвірний О., 8 клас), наших земляків - учасників АТО (Лишак М., 10 клас) і тих, що віддали свої життя, захищаючи Україну, її незалежність (Левків О., 9 клас, Романів Т., 11 клас - презентація "Василь Пашко"). Павлишин Г.Я. – класний керівник 10 класу розповіла про випускників школи, які побували в зоні АТО, і тих, що продовжують службу в рядах Збройних Сил, захищаючи рубежі нашої держави від російського агресора.
Презентації у владеннях

Склад шкільної учнівської ради (2015-2016 н.р.)

1. Cтахів Софія (9 кл) - голова учнівської ради
2. Максимець Яна (8 кл) - заступник, голова комітету з питань навчання
3. Лишак Мар'яна (9 кл) - голова ради старост
4. Подвірний Олег (8кл) - заступник, голова комітету з питань дисципліни і порядку
5. Велика Наталія (11 кл) - літописець
6. Мельник Наталія (11 кл) - голова комітету з питань культури та відпочинку
7. Петрів Мар'яна (7кл) - голова комітету з питань інформації та просвітництва
8. Гриньків Сергій (7 кл) - голова комітету з питань захисту прав дитини
9. Яремків Ярина (9 кл) - голова комітету з питань духовності
10. Романів Тарас (11 кл) - голова комітету з питань спорту і туризму
11. Дьорка Марія (7 кл) - голова комітету з питань екології та довкілля
12. Гриньків Василь (10кл) - голова комітету з питань трудового навчання та праці
13. Когут Галина (9 кл) - голова комітету з питань роботи з молодшими школярами
14. Саля Христина (6кл) - член комітету з питань роботи з молодшими школярами

Напрямки роботи просвітянських загонів
5 клас "Джерело"""Скарби рідного краю"
6 клас "Берегиня" "Живе слово"
7 клас "Мальви" "Козацькому роду нема переводу"
8 клас "Кобза" "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине"
9 клас "Родинне багаття" "Вивчай та знай свій рідний край"
10 клас "Краяни" "Пізнай свій край"
11 клас "Одна родина" "Мій родовід"

/Files/images/ук.jpg /Files/images/ук.jpg


9 грудня відбулось засідання шкільної учнівської ради. Обговорювалось питання підготовки до Новорічних та Різдвяних свят.

/Files/images/image (33).jpg


Відбувся конкурс просвітянських газет, у яких кожен загін розповів про свою роботу, цікаві справи, проведені у цьому навчальному році та про участь у них окремих учнів.

Учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі на краще родинне дерево. Особливу активність у цьому конкурсі виявили учні 6 класу. Цікаві родинні дерева склали Стахів Софія (8 клас), Лишак Мар'яна (9 клас).

/Files/images/IMG_1532.JPG /Files/images/IMG_1533.JPG


Рада просвітянського загону "Родинне багаття" презентувала роботу загону по напрямку "Пізнай свій рідний край" на відкритому засіданні під час семінару педагогів - організаторів, який відбувся 4 грудня 2014 року.

Пропонуємо виступ учнів та презентацію у вкладеннях

/Files/images/4.JPG /Files/images/IMG_1493.JPG

/Files/images/IMG_1494.JPG /Files/images/IMG_1497.JPG


Склад шкільної учнівської ради (2014-2015 н.р.)

1. Мужик Тетяна(10 кл) - голова учнівської ради
2. Шилохвост Ганна (11 кл) - заступник, голова комітету з питань навчання
3. Лишак Мар'яна (9 кл) - голова ради старост
4. Зинич Вікторія (11 кл) - заступник, голова комітету з питань дисципліни і порядку
5. Турська Марія (9 кл) - літописець, голова комітету з питань культури та відпочинку
6. Цаприкін Юлія (9 кл) - голова комітету з питань інформації
7. Яремків ярина (8 кл) - голова комітету з питань захисту прав дитини
8. Стахів Софія (8 кл) - голова комітету з питань просвітництва
9. Петрів Мар'яна (6 кл) - голова комітету з питань духовності
10. Максимець Яна (7 кл) - член комітету з питань культури та відпочинку
11. Романів Андрій (10 кл) - голова комітету з питань спорту і туризму
12. Когут Галина (8 кл) - голова комітету з питань екології та довкілля
13. Подвірний Олег (7 кл) - голова комітету з питань трудового навчання та праці
14. Дьорка Марія (6 кл) - голова комітету з питань роботи з молодшими школярами

У 2012-2013 н.р. навчальному році команда старшокласників "Енергія" успішно представила Кам'янсько-Бузький район на обласному фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров'я". До складання та реалізації виступу команди долучилист Василів Ліля, Еліясевич Надія, Романів Марія, Романів Надія, Гуньовська Марія, Бурак Володимир, Поворозник Андрій.

/Files/images/DSC03627.JPG

/Files/images/DSC03655.JPG /Files/images/DSC03678.JPG

Виступ команди "Енергія" на обласному фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров'я".

У 2013-2014 році учасники команди запропонували провести шкільний фестиваль творчих проектів "Що обирає сучасна молодь". Цікаві виступи підготували команди 8, 9, 10 класів.

Кiлькiсть переглядiв: 436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.